ANASAYFAKURUMSALBRANŞLARIMIZTESİSLERBAŞARILARIMIZİNSAN KAYNAKLARIİLETİŞİM
 

Hayat Gençlik ve Spor Kulübüne' hoş geldiniz

2006 tarihinde dernek olarak faaliyete geçen Hayat Gençlik ve Spor Kulübü aynı yıl yalnızca Halk Oyunları branşında Hayat Koleji öğrencilerine yönelik olarak, faaliyetlerine başlamıştır.

2006-2009 tarihleri arasında sadece Halk Oyunları branşında faaliyet gösteren Kulüp, 2009'un Ağustos ayında yapılan yönetim kurulu değişikliği ile basketbol, voleybol, buz hokeyi, kort tenisi,futbol ve halk oyunları ile branş sayısını aynı yıl içinde altıya çıkarmıştır.

2009-2010 sezonunda Buz Hokeyi ve Halk Oyunlarında Kulüpler arası müsabakalara çıkılırken, diğer branşlar alt yapı çalışmalarıyla devam etmiştir.

2009-2010 sezonunun sonunda kulübün ilk yaz okulu olan "Hayatımın Yaz Okulu" İncek Olimpik Park Otel ve tesislerinde yapılmıştır.

2010-2011 sezonunda judo, Satranç, Lego, Masa Tenisi kulübün yeni branşları olarak açılmış ve branş sayısı 10'a ulaşarak çocuklarımıza yetenekleri doğrultusunda spor yapabilecekleri yeni imkanlar sunulmuştur.

2010-2011 sezonunda Kort Tenisi Ankara İl Şampiyonasında miniklerde 1. olmak, Kulüpler arası Judo müsabakalarında 1 Altın 2 bronz madalya kazanmak, Halk Oyunlarında Valilik kupasının alınması ve Buz Hokeyinde miniklerde Ankara 6.sı olmak Kulübün geleceğe dair başarılarına basamak oluşturmuştur.

2012-2013 sezonunda kulüp sporcu sayısı ekim ayında bir rekora ulaşarak 440 olmuştur. Bu sayının yaklaşık 220 kişisi lisanslı sporculardan oluşmuştur.

Hayat Gençlik ve Spor Kulübü kurulduğu günden bu güne kadar artan branş ve sporcu sayısıyla tüzüğünde de olduğu gibi ülkesine, karakterli, çalışkan ve ahlaklı sporcular kazandırarak Geleceğin Yıldızlarını yetiştirmeye devam edecektir.

   Sevgi ve saygılarımızla;

                        HAYAT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ